Praca w IAI

Google Ads Sales Specialist

Szczecin, Polska

Rozwiń swoje zawodowe skrzydła w firmie ecommerce posiadającej status Premium Partner Google.
Poszerz wiedzę z zakresu systemu reklamowego Google Ads, co w konsekwencji wykorzystasz pracując z największymi sklepami internetowymi.
Obecnie poszukujemy wzmocnienia prężnie rozwijającego się zespołu handlowego.
Dołącz do naszej Ekipy!

Twoje zadania:

  • Sprzedaż produktów reklamowych do bazy Klientów IdoSell: Google Ads, Meta Ads, Allegro Ads
  • Doradztwo z zakresu Google Ads i pozostałych usług reklamowych oraz retencja klientów
  • Nawiązywanie i budowanie długotrwałych relacji z pozyskanymi Klientami
  • Bezpośrednie wsparcie w osiągnięciu celów biznesowych naszych Klientów
  • Audyty i rekomendacje sklepów, leadowanie produktów wspierających sprzedaż
  • Merytoryczne wsparcie sprzedaży produktów reklamowych (m.in. prowadzenie webinarów, prelekcji, podcastów)
  • Udział w targach i konferencjach, współtworzenie artykułów branżowych, współorganizowanie wewnętrznych eventów dla Klientów
  • Współpraca z zespołami wewnętrznymi związanymi z rozwojem produktu

Nasze wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży produktów wirtualnych B2B (preferowana branża e-commerce lub technologiczna
  • Znajomość środowiska Google Ads
  • Znajomość zagadnień z zakresu SEO/SEM
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Mile widziana znajomość narzędzi reklamowych Facebook/Instagram oraz ekosystemu reklamowego Allegro

Oferujemy:

  • Dowolnie wybraną formę współpracy (umowa o pracę, B2B)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Możliwość pracy w częściowym trybie Home Office (3 na 5 dni w tygodniu) – to nie jest praca zdalna
  • Nowoczesny sprzęt i pracę w nowoczesnym biurowcu Piastów Office Center
  • Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
  • W zależności od wybranej formy współpracy różnorodny pakiet benefitów na preferencyjnych warunkach, a w nim m.in. prywatną opiekę medyczną Medicover
  • Dostęp do wiedzy ekspertów w IAI i firmach partnerskich
  • Rewelacyjnych ludzi, z którymi chce się tworzyć biznes :)

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie jest przyznawane na start na podstawie dotychczasowego doświadczenia. Podane wynagrodzenia są dla średniej ilości godzin w miesiącu (168h).
Oczywiście mamy również system premiowy uzależniony od wyników sprzedażowych :)

B2B
7 000 zł – 9 000 zł netto

Umowa o Pracę
5 500 zł – 7 000 zł brutto

Nazywam się Łukasz i będę Twoim przewodnikiem w procesie rekrutacji. Twarde umiejętności to jedna kwestia, ale szukamy otwartych i zdolnych osób, z którymi będzie chciało się spędzać wspólnie czas :) Ważne jest dla nas kim jesteś i jaki jesteś. Daj się poznać :)

Poznaj nasze benefity

Prywatna opieka medyczna
Program opieki psychologcznej
Dofinansowanie zajęć sportowych
Ubezpieczenie grupowe
Elastyczny czas pracy
Free dress code
Spotkania integracyjne
Wieczory z grami
Firmowe drużyny sportowe
Owoce i warzywa
Kawa / herbata / yerba
Napoje
Kursy i szkolenia
Program rekomendacji pracowników
Pakiet relokacyjny
Strefa relaksu
Inicjatywy dobroczynne
Firmowa biblioteczka

Poznaj nasz zespół HR

Poznaj specjalistów, którzy na co dzień zajmują się rekrutacją i wspieraniem naszych pracowników.

Zdjęcie HR

Łukasz Sokal

People & Culture Manager

Aleksandra Grochala

Recruitment & Employer Branding Manager

Marzena Milewska

Head of HR/ HR Business Partner

Anna Szulc

Specialista do spraw kadr

Agnieszka Gajkowska

HR & Payroll Specialist