Praca w IAI

Partnership Manager

Szczecin, Polska

Do naszego zespołu szukamy prawdziwego „wyjadacza” ;)
Stanowisko nowe w IAI, a zatem daje ogromne możliwości rozwoju i wpływu. Jeśli znasz się na programach partnerskich, a sprzedaż i obsługa klienta nie jest Ci obca… to aplikuj! Rozwijajmy razem biznes :)

Główne zadania na stanowisku:

  • Rozwój i zarządzanie programem partnerskim – projektowanie i wdrażanie strategii programu partnerskiego, mające na celu maksymalizację zysków i optymalizację procesów współpracy
  • Pozysk nowych partnerów – identyfikacja i angażowanie potencjalnych partnerów biznesowych, negocjowanie warunków współpracy
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z partnerami – regularne spotkania, negocjacje i przeglądy wyników z kluczowymi partnerami, rozwiązywanie problemów, optymalizacja współpracy
  • Monitorowanie i analiza rynku – analizowanie trendów rynkowych, monitorowanie działań konkurencji, identyfikowanie nowych możliwości rozwoju
  • Szkolenie i wsparcie partnerów – organizowanie szkoleń produktowych i sprzedażowych dla partnerów, dostarczanie materiałów marketingowych i wsparcia sprzedażowego
  • Raportowanie i analiza wyników – przygotowywanie regularnych raportów dotyczących efektywności programu partnerskiego, analiza KPIs, proponowanie działań optymalizacyjnych
  • Przygotowanie materiałów merytorycznych, w tym regulaminów i ich stała aktualizacja w porozumieniu z działem prawnym.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu programami partnerskimi, sprzedaży B2B lub zarządzaniu relacjami biznesowymi
  • Umiejętności negocjacyjne i interpersonalne – wysokie kompetencje w budowaniu relacji, negocjacjach oraz efektywnej komunikacji
  • Umiejętności analityczne – zdolność do analizy danych i interpretacji wyników w celu optymalizacji strategii partnerskich
  • Znajomość narzędzi CRM – praktyczna umiejętność obsługi systemów CRM i innych narzędzi wspierających zarządzanie relacjami z klientami
  • Umiejętność i doświadczenie w realizowaniu działań prospectingowych (m.in. cold calling, cold mailing, social selling) do wyselekcjonowanej bazy klientów

Mile Widziane

  • Znajomość rynku e-commerce – doświadczenie i zrozumienie branży
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca komunikację z partnerami biznesowymi i klientami IAI

Na co możesz liczyć?

  • Dowolnie wybraną formę współpracy (umowa o pracę, B2B)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Możliwość pracy w częściowym trybie Home Office (3 na 5 dni w tygodniu) - to nie jest praca zdalna
  • Najnowocześniejszy sprzęt i pracę w najbardziej komfortowym biurze w Szczecinie
  • W zależności od wybranej formy współpracy różnorodny pakiet benefitów na preferencyjnych warunkach, a w nim m.in. prywatną opiekę medyczną Medicover
  • Dostęp do wiedzy ekspertów w IAI i firmach partnerskich
  • Pracę z ludźmi, którzy kochają to co robią!

Wynagrodzenie

Kwota startowa będzie uzależniona od poziomu Twojego wtajemniczenia :)

B2B, wynagrodzenie netto
13 000 zł – 17 000 zł

Umowa o Pracę, wynagrodzenie brutto
10 000 zł – 13 000 zł

Mam na imię Łukasz i będę Twoim przewodnikiem w procesie rekrutacji.

Twarde umiejętności to jedno, ale równie ważne są dla nas otwartość, zaangażowanie i nieustanna chęć rozwoju. Ponad to dobra atmosfera jest dla nas niezwykle istotna, dlatego szukamy osób, z którymi zwyczajnie miło będzie spędzać wspólnie czas :)

Ważne jest dla nas kim jesteś i jaki jesteś.

Poznaj nasze benefity

Prywatna opieka medyczna
Program opieki psychologcznej
Dofinansowanie zajęć sportowych
Ubezpieczenie grupowe
Elastyczny czas pracy
Free dress code
Spotkania integracyjne
Wieczory z grami
Firmowe drużyny sportowe
Owoce i warzywa
Kawa / herbata / yerba
Napoje
Kursy i szkolenia
Program rekomendacji pracowników
Pakiet relokacyjny
Strefa relaksu
Inicjatywy dobroczynne
Firmowa biblioteczka

Poznaj nasz zespół HR

Poznaj specjalistów, którzy na co dzień zajmują się rekrutacją i wspieraniem naszych pracowników.

Zdjęcie HR

Łukasz Sokal

People & Culture Manager

Aleksandra Grochala

Recruitment & Employer Branding Manager

Marzena Milewska

Head of HR/ HR Business Partner

Anna Szulc

Specialista do spraw kadr

Agnieszka Gajkowska

HR & Payroll Specialist